.Gizlilik ve Telif Hakları

www.ufotr.com 'da yayınlanan bütün metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, video kayıtları, filmler, yazılımların ve elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu unsurların UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. ’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopyalanması, kiralanması, ödünç verilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., sitede yer alan materyallerin (tanıtım filmi, görsel gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izin verebilir. Ancak bu kullanım sonucu ortaya çıkabilecek her türlü yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan kişiye aittir. Siteye erişim ya da siteden herhangi bir döküman indirilmesi nedeniyle bilgisayar donanımında, yazılımında veya diğer varlıklarda olabilecek tüm hata, hasar ya da diğer olası sonuçlardan UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.  sorumlu tutulamaz.

UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. sitede belirtilen bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken çabayı sarfedecektir. Ancak sitede kullanılan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda sorumluluk taşımaz. UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. dilediği zaman tüm bilgileri, kuralları değiştirebilir veya iptal edebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, tasarım, opsiyon, fiyat, ödeme koşulları, bayi, teknik resim, teknik özellik, görsel, açıklama ve haber gibi bilgiler sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

İletişim formu, UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Müşteri Hizmetleri Hattı, İletişim formu  gibi bilgi amaçlı formları doldurarak iletilmiş olan kullanıcı bilgileri, sadece UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. tarafından tanıtım ve pazarlama aktivitelerinde kullanılacaktır. Bu amaç dışında, UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. bilgi formlarına kaydedilen bilgileri gizli tutacağını ve üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 'nin sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Sitede yer alan formların doldurulmuş olması, kullanıcı'ya herhangi bir hak vermez ya da kullanıcı'ya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkanı vermez. Formlara eksik, yanlış ya da geçerli olmayan bilgiler girilmesi halinde, UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 'nin tanıtım çalışmaları sonucu sağlanabilecek imkanlar ile ilgili hak talebinde bulunulamaz.

Kullanıcı, UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 'nin web sitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.

© 2008 ufotr.com
Telif Hakları UFO Işıkla Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. ' ne aittir.

Gizlilik ve Telif Hakları design & developed by TREDEAL.com