.Satış Sonrası Hizmet
Değerli Müşterilerimiz,

Sizlere yenilikçi, verimli, ekonomik ve kaliteli ürün vermek kadar, iyi hizmet vermenin de önemine inanıyoruz.
Müşterilerimizin ürün seçiminde UFO’yu tercih etme aşamasında etkin olan önemli faktörlerden biri de, UFO’nun satış sonrasında müşterilerine sunmuş olduğu servis hizmetidir. Ürünlerin kullanım ömrü boyunca; verilen servis hizmetinin kalitesi, sürekliliği, güvenilirliği, Türkiye genelinde servis ağının yaygın olması, eğitimli servis teknisyenleri ve bol yedek parça garantisi ile müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulması hedeflenmektedir. Yeni ürün ve ürünlerde yapılan değişiklikler ile müşteri taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak hızlı ve kısa sürede cevap verebilecek alt yapıya ve teknik donanıma sahip yetkili servis organizasyonu ile Türkiye genelindeki her ilde en az bir yetkili servis olmak üzere toplam 365 Yetkili Servislerimiz ile müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.

UFO merkezde bulunan profesyonel yönetim ve uzman servis teknisyeni kadromuz ile güler yüzlü hizmet, teknik donanım, yedek parça – işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça-servis ücretleri ve müşteri odaklı profesyonel yaklaşım ile müşteri istek ve beklentilerine en kısa sürede hizmet verilerek üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. UFO ürünlerine ait işçilik ve yedek parça fiyat listesi şeffaflık ve güven ilkesi doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutmak amacıyla web sayfamızda Satış Sonrası Hizmet bölümünde ayrıntılı olarak verilmektedir.

Ürünlerimiz ve bulunduğunuz yerdeki güncel yetkili servisler ve servis adresleri web sayfamızda bulunmaktadır.

Onarım ve yedek parça değişimi yalnızca UFO yetkili servisler tarafından yapılmalıdır.

Orijinal filamentin (ısıtıcı eleman veya ısıtıcı cam tüp) kuvars cam üzerine lazer teknolojisi ile yazılmış UFO logosu bulunmaktadır. Filament üzerinde UFO logosu olmayan ürünler orijinal UFO değildir. Cihazınızın uzun ömürlü ve verimli çalışması için orijinal yedek parça kullanılmalıdır. Cihazınızın filamentini garanti kapsamında ve/veya garanti haricinde UFO yetkili servislerimizden değiştiriniz ve filamentin üzerinde UFO logosu olup olmadığını orijinal tanımlaması için kontrol ediniz.


Filament (Isıtıcı eleman veya ısıtıcı cam tüp)
Orijinal karbon filamentin (ısıtıcı eleman veya ısıtıcı cam tüp) camı üzerine lazer teknolojisi ile yazılmış UFO logosu bulunmaktadır. Filament üzerinde UFO logosu olmayan ürünler orijinal UFO değildir.
Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde sağlanması amaçlı UFO ürünlerinde kullanılan filament (ısıtıcı eleman) metal başlığı üzerine lazer teknolojisi ile yazılmış barkot bulunmaktadır. Bu barkot ile UFO ısıtıcı ürünlerinde bulunan filamentin gücü, çalışma gerilimi, hangi hammaddelerden üretildiği, ne zaman üretildiği ve hangi üründe hangi filamentin bulunduğu bilgilere erişim ile izlenebilirlik sağlanmaktadır.

UFO markalı ürünlerin tümü sertifikalıdır. UFO markalı ürünler ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip üretim tesisinde üretilmektedir.

UFO markalı ürünler uluslar arası temel teknik ve güvenlik şartları ile bunun yanında üretim sisteminin, imalat hattının standart şartlarına göre kontrol ve testlerden geçerek verilen kalite belgelerine sahiptir.Ürünün veya ambalajın üzerindeki bu sembol, ürünün normal ev atıkları ile birlikte atılmaması gerektiğini, elektrikli ve elektronik cihazların geri dönüşümüne yönelik toplama noktalarına ulaştırılması gerektiğini göstermektedir.
Bu ürünü doğru şekilde imha ettiğiniz taktirde doğanın ve insan sağlığının korunmasına katkıda bulunmuş olacaksınız. Yanlış imha doğaya ve insan sağlığına zarar verecektir.

Bu ürünün geri dönüşümü hakkında daha fazla bilgiyi belediyenizden, çöp toplama servisinizden veya ürünü satın aldığınız mağazadan edinebilirsiniz.
Gizlilik ve Telif Hakları design & developed by TREDEAL.com