.Güvenlik

UFO Ayak Isıtıcı' non gövdesi ve üst yüzeyinde elektrik yalıtımlı malzemeler kullanılmıştır. Sınıf II yalıtkan muhafazalı cihaz grubundadır.


UFO Ayak Isıtıcı, IP44 (ingress protection) güvenlik sertifikasına sahiptir. Bu özelliği sayesinde suya ve katı cisimlere karşı güvenlik altındadır. Karbon rezistansı PVC plakalar arasına lamine edilip kapatıldığı için dış ortam koşullarına bağlı olarak korozyona uğramaz, zarar görmez. Bireysel ısıtıcınızı dış ortamlarda da güvenle kullanabilirsiniz.
UFO Ayak Isıtıcı’nın elektronik kartı ve NTC sensörü, cihazın aşırı ısınmasını engeller. Herhangi faklı bir problemden dolayı aşırı ısınma durumu oluşsa bile ortaya çıkabilecek olası sorunları önleyebilmek için elektronik kart sesli sinyal vererek kullanıcıyı uyarır.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


Mekanik dayanımı arttıran sunta destek plakası ve yüksek dayanımlı plastik gövdesi sayesinde UFO ayak ısıtıcınızı üzerine çıkarak ta güvenle kullanabilirsiniz. Herhangi bir deformasyona uğramaz.
UFO Ayak Isıtıcı’nın gövdesi ve üst yüzeyinde elektrik yalıtımlı malzemeler kullanılmıştır. Sınıf II yalıtkan muhafazalı cihaz grubundadır.
Sanayi Bakanlığı tarafından 2 yıl ve UFO tarafından 3 yıl ek garanti olmak üzere UFO Ayak Isıtıcısı 5 yıl garantilidir.
Gizlilik ve Telif Hakları design & developed by TREDEAL.com